| Product Name | Video Fiber Optical Converter |
|---|---|
| Video | 4 BNC Ports |
| Wavelength | 1310nm/1550nm, Single Mode |
| Fiber | FC, ST/SC Optional |
| Vlotage | DC5V |
| Product Name | 8 Port Managed IEEE 802.3bt Switch |
|---|---|
| POE Protocol | 802.3af, 802.3at, 802.3bt |
| POE Budget | 540W |
| Speed | 100/1000Mbps |
| Weight | 0.5kg |
| Product Name | 8 Port Commercial Gigabit Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | DC5V Input |
| Customization | YES |
| Product Name | Industrial 2 Port 10/100/1000M Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Operating Temperature | -40 ~ 85℃ |
| Input Power | 9-36VDC |
| Waterproof | IP40 |
| Size | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Product Name | Video To Fiber Optic Converter |
|---|---|
| Channel | 1ch |
| Video Format | AHD/CVI/TVI, 1080P, 2MP |
| Weight | 0.3Kg Per Piece |
| Dimension | 120mm ×105mm ×28mm |
| Product Name | 12 Port Gigabit PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Uplink | Gigabit Based, 2 Copper And 2 Optical |
| PoE Protocol | PoE Af/at Compliant |
| PoE Distance | Default 100 Meter, Extend Mode 250 Meter |
| PoE Budget | 120W |
| Product Name | 12 Port CCTV POE Fiber Switch |
|---|---|
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Products Status | Stock |
| PoE Ports | 2 POE Ports |
| Network Medium | Cat5 (UTP) Or More |
| Product Name | Industrial Poe Switch 8 Port |
|---|---|
| POE Standard | 15.4W/30W |
| Rate | Gigabit Ethernet |
| Fiber Port | SFP |
| Safety Class | IP40 |
| Product Name | Analog Video Audio To Fiber Converter |
|---|---|
| Data | Bidi RS485 And RS422 |
| Dry Contact | 2Ch, Bidi, Close Contact |
| Ethernet | 10/100M |
| Weight | 1kg Per Pair, Gross Weight |
| Product Name | 5 Port Outdoor 10/100Mbps Network Switch |
|---|---|
| SFP | 1*155M SFP Slot For SM/MM Modules |
| Copper | 4*100Mbps Ethernet Without PoE |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Customization | Support |