| Rate | 1.25G-10G |
|---|---|
| Size | 19.1 ( W) X 25.3 ( D ) X 2 ( H ) Cm |
| Optical Interface | 6xSFP+/6xXFP |
| Power Supply | Power By Chasssis |
| Fiber Channel | 1/2/4/8 /10Gbps |
| Product Name | AWG 40 Wavelengths MuX/Demux Card |
|---|---|
| Channel Spacing | 0.8nm (100GHz) |
| Use | WDM |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Max Power Consumption | 3W |
| Product Name | HD Video Extender Over Ethernet |
|---|---|
| RJ-45 Port | 2pcs, Auto-MDI/MDIX |
| Distance | 120m, Cat5e And Cat6 |
| Power | 12V1A/2A |
| Dimension | 15.3cm*13cm*2.83cm |
| Product Name | HDMI Extender |
|---|---|
| Video | HDMI, Compressed, 1080P |
| RJ45 | 2pcs |
| Distance | 120m |
| Feature | Cascading Supportive |