| Product Name | Gigabit PoE Media Converter |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg, Net Weight |
| POE Standard | 802.3 Af, 802.3 At |
| Voltage | DC48~DC52V |
| Product Name | 4-port Industrial PoE Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 2*100/1000M Auto-sensing SFP Speed |
| PoE Budget | 60W, PoE Af/at |
| Power Input | Dual DC48V |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Product Name | 8 Port Industrial PoE Network Switch |
|---|---|
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W/240W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Voltage | DC48V Input |
| Product Name | 6 Port DIN Fast Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100M RJ45 Without PoE |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | Gigabit SFP Fiber Module |
|---|---|
| Rate | 1.25Gb/s, Gigabit |
| Wavelength | 1310nm/1550nm, WDM |
| Distance | 20Km |
| Fiber Type | Single Mode Fiber(SMF), LC Port |
| Name | Industrial PoE Media Converter |
|---|---|
| Ethernet Port | 1*10/100/1000M RJ45 Port |
| Fiber Port | 1*100/1000M SFP Port |
| OEM/Customization | Available |
| Function | Support PoE AT/AF |
| Prodcut Name | Multi-Gigabit Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 60W Budget |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |
| Product Name | 16 Port Gigabit PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 4*1G/2.5G SFP Uplinks |
| PoE Budget | 500W |
| Power Input | Dual AC Input(100V~240V) |
| PoE Output | DC48V |
| Name | 2 Port Fast Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Ethernet | 1* 10/100Mbps RJ45 Port |
| Fiber | 1* 100M SFP Port |
| Working Temperature | -40 ~ 75℃ |
| Function | Support POE AT/AF |
| Product Name | 8 Port Industrial Gigabit Fiber Switch |
|---|---|
| SFP | 2*1G SFP Slots For SM/MM Modules |
| Copper | 6*100/1000Mbps Ethernet Without PoE |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Customization | Support |