| Product Name | 24 Port 1G Unmanaged Ethernet Switch |
|---|---|
| Port | 24*10/100/1000M RJ45 And 2*1G SFP Uplinks |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | YES |
| Product Name | 4 Port Industrial Fiber Optic Bypass Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 4*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W |
| Product Name | 7 Port Fiber Optic Managed PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Copper | 6*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 90W/180W |
| Product Name | 24 Port Gigabit PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber Rate | 4*100M/1000M/2500M |
| Ethernet Rate | 24*100/1000Mbps |
| PoE Budget | 500W |
| PoE Protocol | PoE Af/at |
| Product Name | 24 Port L2 L3 Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 12*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 12*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 500W |
| Product Name | Gigabit Fiber Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Fiber Speed | 1*1G Dual SC Port |
| Feature Speed | Unmanaged, Non-PoE |
| Copper | 1*100M/1000Mbps Without PoE |
| Input Voltage | DC 5V1A With External Power Adapter |
| Prodcut Name | 24 Port Gigabit CCTV PoE Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 300W Budget |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | Support |
| Prodcut Name | 24 Port PoE Web Managed Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, L2 Managed |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 300W Budget |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | Support |
| Product Name | 5-Port 10/100Mbps PoE Network Switch |
|---|---|
| Power Input | Dual DC48V |
| PoE Budget | 60W/120W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Prodcut Name | 16 Port Gigabit PoE Manageable Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, L2 Managed |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 200W Budget |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | Support |