| Product Name | 8 Port Gigabit PoE Managed Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 120W |
| PoE Protocol | PoE Af/at Compliant |
| Weight | 268*181*44mm |
| Net Weight | 1.08KG |
| Product Name | 24 Port Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 1G Based |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Power Input | AC100V~AC240V |
| Product Name | Outdoor Gigabit Network Switch 8 Port |
|---|---|
| Fiber | 1*1000M SFP Slot |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Operating Temperature | -40℃~ +75℃ |
| Product Name | 8 Port POE Managed Switch |
|---|---|
| Speed | 1G/2.5G |
| Voltage | DC48V |
| POE Protocol | 802.3af, 802.3at |
| Management | Lite Layer 3 |
| Product Name | 24 Port CCTV Poe Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Dimension | Standard 1U Rack |
| POE Protocol | 802.3af/at |
| Management Features | Vlan, Ring, IPV4, IPV6... |
| Product Name | Gigabit POE Fiber Switch |
|---|---|
| Port | 2 SFP Slots, 4 Ethernet Ports |
| POE Budget | 60W |
| PoE Protocol | Ieee802.3af, Ieee802.3at |
| Voltage | AC100V~240V |
| Product Name | 10G Managed Network POE Switch |
|---|---|
| Safety Certificate | CE、FCC、RoHS |
| MAC Address | 16K |
| Bandwidth | 128Gbps |
| Power Input | AC100-240V |
| Product Name | 10/100/1000Mbps Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100/1000M SFP Slot |
| Ethernet | 2*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 24 Port L3 Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*10G And 24*1G |
| Copper | 8*10/100/1000M |
| Power Input | Single AC Input |
| PoE | Not Supported |
| Product Name | 48 Port Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 4*10G Uplinks |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | L3 Managed, Non-PoE |
| Power Input | Single AC100V~240V |