| Product Name | Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Console Port | 1 |
| Combo Port | 2 |
| Fiber Port | 2 |
| UTP Port | 8 |
| Product Name | 8 Port Gigabit E-mark Ethernet Switch |
|---|---|
| Speed | Full Gigabit |
| Feature | Unmanaged, Non-POE |
| Applciation | Traffic Control And Transportation |
| Voltage Input | DC12V~DC52V |
| Product Name | 48VDC DIN Rail Mounting Industrial Ethernet POE Switch |
|---|---|
| PoE Ports | 8 Gigabit POE |
| Operating Temperature | -40 ~ 85℃ |
| Input Power | 48-52VDC |
| Waterproof | IP40 |
| Product Name | 10 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Ethernet Ports | 8*RJ45 Ports |
| Fiber Ports | 2*1G SFP Ports |
| Chipset | Realtek |
| Product Name | 4-port Industrial PoE Switch Unmanaged |
|---|---|
| Fiber Speed | 100/1000M SFP Fiber |
| PoE Budget | 120W |
| Power Input | Redundant DC12V~DC48V |
| PoE Output | DC48V |
| Product Name | 24-Port Unmanaged Network Ethernet Switch |
|---|---|
| Network Speed | 24*10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | YES |
| Product Name | Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Total Budget | 120W |
| OEM | Accept |
| Product Name | Video Digital Optical Converter |
|---|---|
| Fiber Port | FC Connector |
| Distance | 5km, Multimode Fiber |
| Data | RS485, 1ch |
| Bandwidth | 0~300kbps |
| Product Name | Data Video Fiber Optic Converter |
|---|---|
| Video | 4ch, 2MP, BNC Port |
| Data | 1ch, RS485 |
| Data Rate | 115Kbps |
| Power | DC5V1A |
| Product Name | 8 Port Ethernet PoE Switch Unmanaged |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg |
| Rate | 100/1000Mbps |
| Power Input | DC48~DC52V |