| Product Name | 18 Port Desktop Ethernet Switch |
|---|---|
| Power | AC 100-240V |
| MAC Address Table Size | 16K |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Bandwidth | 120Gbps |
| Product Name | 10G Fiber Optic Switch |
|---|---|
| Port | 8*1G/2.5G/10G Fiber |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | DC12V Input |
| Packaging Details | 1 piece in a box, 0.86Kg G.W. |
| Product Name | Gigabit Industrial Poe Ethernet Switch |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Operating Temperature | -40℃~ +75℃ |
| Function | POE AT/AF |
| Input Voltage | DC48V-52V |
| Product Name | RS422 Data Video To Fiber Optic Converter |
|---|---|
| Video | AHD/CVI/TVI, BNC Port |
| Channel | 8ch, 1080P |
| Data | RS422, RS232 RS485 Optional |
| Data Rate | 115Kbps |
| Product Name | Gigabit 8 Port Poe Managed Switch |
|---|---|
| Power Input | AC100-240V,50/60Hz |
| Bandwidth | 20Gbps |
| OEM | Accept |
| Product Dimensions | 268*181*44mm |
| Product Name | 6 Port Gigabit Rugged Ethernet Switch |
|---|---|
| SFP | 1*1G SFP Slot |
| Copper | 6*100/1000Mbps Ethernet Without PoE |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | Industrial Gigabit Fiber Media Converter |
|---|---|
| Function | Unmanaged, PoE |
| Fiber Type | SC Single Fiber |
| PoE Budget | 15.4W/30W |
| Power Supply | DC48V |
| Product Name | Single Mode Fiber Media Converter |
|---|---|
| Fiber | SC Port, Single Mode |
| Distance | 20km |
| Wavelength | 1310nm/1550nm, Singel Fiber |
| Power | DC Input, 5V |
| Product Name | 2.5G Managed Industrial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Protocol | 802.3af, 802.3at, 802.3bt |
| Customization | Support |
| Name | 2 Port Industrial PoE Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Fiber |
| Copper | 2*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Standard | 802.3af/802.3at |
| Input Voltage | DC48-52V |