| Product Name | 24 Port Commercial POE Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, Rack Type |
| Optical | SFP Slot |
| Speed | Fully Gigabit Based |
| Power Input | AC100~240V |
| Product Name | 8 Port Full 10G Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 1G/2.5G/10G |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | DC12V Input |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 8 Port Gigabit PoE Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| PoE Protocol | 802.3af/802.3at |
| PoE Budget | 96W/120W Optional |
| Dimension | 200*118*44mm |
| Product Name | 9 Port Unmanaged Hybrid Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*10G SFP+ Port |
| Ethernet | 8*2.5G, Downward Compatible |
| Feature | Unmanaged, PoE Is Optional |
| Power Input | DC12V |
| Product Name | Network Switch Hub 4 Port |
|---|---|
| Fiber Port | 1*100M SFP Slot |
| Network Port | 1*10/100Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Chip | Realtek |
| Product Name | Industrial Fast Network Fiber Media Converter |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg, Net Weight |
| Copper | 2*100/1000Mbps Without PoE |
| Fiber | 1*100M SFP Slot |
| Product Name | 8 Port PoE Switch 10/100 Mbps |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 6*10/100Mbps RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| Customization | Support |
| Product Name | 5 Port Gigabit Industrial SFP Fiber Switch |
|---|---|
| Chip | Realtek |
| Customization | Support |
| Fiber Speed | 1*100M/1G SFP |
| Copper Speed | 4*100/1000Mbps RJ45 |
| Product Name | 10G Managed Optical Bypass Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | 4 SFP Support 10G |
| Bypass Function | Optional |
| Surge Protection | ±6KV |
| Installation | Din-rail/Wall Mounting |
| Product Name | 5 Port Gigabit Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | DC5V Input |
| Customization | YES |