| Product Name | 2 Port Optical Fiber Converter |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Data Rate | 10/100Mbps |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | Din-rail/Wall Mounting |
| Product Name | 8 Port Industrial Gigabit Managed Switch |
|---|---|
| Size | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Mounting | Din Rail/Wall/Desktop |
| Speed | 1G/2.5G |
| Product Name | 8 Port Gigabit Managed Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Optical Video Transmitter And Receiver |
|---|---|
| Fiber | FC, ST SC Optional |
| Case | 1U Rack Type |
| Dimension | 485(L)*237(W)*45(H)mm |
| Weight | 2.24kg/piece (Net Weight) |
| Product Name | Gigabit 6 Port Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1000M SFP Slot |
| Copper | 6*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Power Supply | 12-52VDC |
| Product Name | 10G SFP+ Fiber Switch |
|---|---|
| Power | Maximum 18W |
| Transfer Method | Storage And Forward |
| Bandwidth | 160Gbps |
| Product Size | 259*228*60mm |
| Product Name | Gigabit Single Core Media Converter |
|---|---|
| Fiber Port | SC Port, Simplex, WDM |
| Power Input | DC5V, 12V Optional |
| Size | 7cm(W) X 9.3cm(D) X 2.5cm(H) |
| Weight | 160g, Net Weight |
| Product Name | 5 Port Gigabit Solar PoE Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Port | 4RJ45+1SFP |
| Installation | Din-rail/Wall Mounting |
| Power Budget | 120W |
| Product Name | 6 Port POE Fiber Switch |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Safety Certificate | CE, FCC, RoHS |
| Product Dimension | 200*118*44.5mm |
| Product Name | Industrial Rack Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Rate | 100M/1000M/2500M |
| Ethernet Rate | 100/1000Mbps |
| PoE Budget | 720W |
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |