| Product Name | Gigabit Managed Industrial Switch |
|---|---|
| Port | 10 |
| Voltage | DC9V~DC52V |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Weight | 0.75kg |
| Product Name | 8 Port Gigabit Managed Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Input Voltage | DC12-52V |
| OEM | Accept |
| Function | LACP, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Product Name | 100G QSFP28 Optical Module |
|---|---|
| Transmission Distance | 2KM |
| Connector | Duplex, LC Port |
| Speed | 4*25.78Gb/s |
| Power Supply | 3.3V |
| Product Name | Industrial Unmanaged Media Converter |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Slot |
| Ethernet | 1*10/100/1000M |
| Wavelength | 850nm/1310nm/1550nm |
| Installation | DIN-rail Or Wall Mounting |
| Product Name | 4 Port Fiber Optic Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 2*100M/1000M SFP Slots |
| Copper Speed | 2*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | 10G Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 240W, 8*30W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Dimension | 165*112*54mm |
| Application | Telecommunication, CCTV Security |
| Product Name | 4 Port 10/100Mbps Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 2*10/100Mbps RJ45 Auto-sensing |
| Chipset | Yes |
| Function | Unmanaged, Without PoE |
| Product Name | 5-Port Gigabit Industrial Optical POE Switch |
|---|---|
| Input Voltage | DC48-52V |
| Optical Ports | 1 |
| Working Temperature | -45~85℃ |
| Ethernet Port | 4 |
| Product Name | RS485 To Fiber Optic Converter |
|---|---|
| Video | 8ch, Analog Video |
| Data | 1ch, RS485 Format |
| Wavelength | 1310nm/1550nm |
| Voltage | 5V |
| Product Name | 24 Port Gigabit PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 4*1G/2.5G/10G |
| Copper Port | 24*1G LAN/PoE |
| PoE Standard | 802.3af/802.3at |
| Feature | L3 Managed, PoE |