| Product Name | 8 Port PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, POE Watchdog |
| Uplink | 4 Ports, SFP And Copper |
| Speed | Full Gigabit Based |
| PoE Budget | 120W |
| Product Name | Optical Bypass POE Switch |
|---|---|
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Communication Mode | 350g |
| Mounting Type | Full-Duplex & Half-Duplex |
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Product Name | 48 Port Gigabit Fiber Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G SFP Slots |
| Ethernet | 48*10/100/1000M Copper Without PoE |
| Power | Single AC Input |
| Customization | YES |
| Product Name | Analog Video Fiber Optic Converter |
|---|---|
| Channel | 1 Channeal |
| Wavelength | 1310nm/1550nm |
| Distance | 20km |
| Video Port | BNC |
| Product Name | 24 Port 2.5G Managed Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 6*1G/2.5G/10G |
| Copper Speed | 10/100/1000/2500Mbps |
| Feature | L3 Managed, Non-PoE |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Power Input | DC48V~52V |
|---|---|
| MAC | 8K |
| Dimension | 158*114.8*60mm |
| Weight | 0.75Kg |
| PoE Output | DC48V |
| Product Name | Gigabit Rack Managed POE Switch |
|---|---|
| Uplink | 2 Copper And 2 SFP Ports |
| Downlink | 16 Port 10/100/1000M POE |
| PoE Budget | 300W |
| Dimension | 440*204*44mm |
| Product Name | 24 Port Smart Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Ethernet | 24*10*100M/1G RJ45 Uplink Without PoE |
| Combo | 2*1G SFP/RJ45 Combo |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Product Name | 5 Port Industrial Ethernet Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M SFP Slot For SM/MM Modules |
| Copper | 4*10/100Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| IP Level | IP40 |
| Name | Video To Fiber Converter |
|---|---|
| Channel | 16 Channels |
| Video Format | AHD/CVI/TVI, 1080P |
| Compatibility | ANALOG/NTSC/PAL/SECAM Format |
| Power Input | AC Input |