| Product Name | Outdoor Gigabit Network Switch 8 Port |
|---|---|
| Fiber | 1*1000M SFP Slot |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Operating Temperature | -40℃~ +75℃ |
| Product Name | Gigabit 4 Port Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Copper | 2*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Yes |
| Product Name | E-mark Gigabit LAN Switch |
|---|---|
| Port | 5*100M/1000M Copper Without Fiber |
| Power | DC12V/DC24V/DC48V |
| Chip | Realtek |
| Customization | Support |
| Product Name | Gigabit Managed POE Switch |
|---|---|
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| POE Ports | 4 Port Support Poe |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Surge Protection | ±6KV |
| Product Name | 12 Port Managed Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Input | 12 To 52v DC Redundant Power |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Product Name | Outdoor POE Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| OEM | Accept |
| Product Name | Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| UsePoE Output Power | 15.4W/30W |
| Power Supply Standard | IEEE802.3AF/AT |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Supply | DC 48V-52V |
| Ethernet Ports | 8 |
|---|---|
| Product Name | Gigabit E-mark Industrial Network Switch |
| Reverse Connection | Support |
| System Bandwidth | 16Gbps (non-traffic Jam) |
| Working Temperature | -40~75℃ |
| Product Name | Industrial Gigabit PoE Switch 4 Port |
|---|---|
| Fiber | 2*1G SFP Slots |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Protocol | PoE Af/at |
| PoE Budget | 120W |
| Name | 4 Port Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| POE Port | 4 POE Port |
| Fiber Port | 2 Fiber Port |
| Rate | 10/100/1000M |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |