| Features | L2 Managed, Non-PoE |
|---|---|
| Product Name | Layer 2 Managed Gigabit Fiber Switch |
| Fiber Port | 2*100M/1G/2.5G |
| Copper Port | **10/100/1000Mbps |
| Input Voltage | DC12-52V |
| Product Name | 8 Port Industrial Fiber Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP |
| Ethernet· | 8*10/100/1000M LAN |
| Function | VLAN, ERPS, QoS, IGMP |
| Working Temperature | -40~75℃ |
| Product Name | Gigabit POE Fiber Switch |
|---|---|
| POE Budget | 60W |
| Weight | 0.35kg Per Piece |
| Safety Class | IP40 |
| Casing | Metal |
| Product Name | Gigabit POE Industrial Switch |
|---|---|
| POE Budget | 120W |
| Weight | 350g Net Weight |
| Safety Class | IP40 |
| Casing | Metal |
| Product Name | 5 Port Industrial POE Network Switch |
|---|---|
| Port | 5 |
| Weight | 0.35kg |
| Voltage | DC48V |
| POE Budget | 120W |
| Product Name | Gigabit Ethernet Managed PoE Switch |
|---|---|
| Port | 12 |
| PoE Budget | 240W |
| PoE Standard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Voltage | DC48V |
| Product Name | 8 Port POE Managed Switch |
|---|---|
| Speed | 1G/2.5G |
| Voltage | DC48V |
| POE Protocol | 802.3af, 802.3at |
| Management | Lite Layer 3 |
| Product Name | 6 Port Gigabit Unmanaged Fiber Switch |
|---|---|
| OEM | Support |
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg |
| Voltage Input | DC12V/DC24V/DC48V |
| Product Name | 8 Port Gigabit Industrial Switch |
|---|---|
| Power Supply Pin | 1/2 (V+),3/6 (V-); 4/5 (V+),7/8 (V-) |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Surge Protection | ±6KV |
| Product Name | 16 Port Gigabit Poe Switch |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| POE Ports | 8 Ports Support POE |
| Warranty | 3 Years |