| Product Name | 5 Port Outdoor Poe Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Product Name | 8 Port Unmanaged Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| POE Ports | 6 Ports Support Poe |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Product Name | 8 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| POE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Product Name | Switch Poe 8 Port |
|---|---|
| Console Port | 1pc |
| Network Port | 4pcs |
| Fiber Port | 4pcs |
| Network Speed | 10/100/1000M |
| Product Name | Managed Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Ring Function | Support |
| Dual Power Supply | Support |
| Warranty | Three Years |
| Weight | 0.8Kg |
| Product Name | Network Switch Poe Industrial Switch Hub |
|---|---|
| Transmission Rate | Gigabit |
| Ports | 1 * SC Dual Fiber Port + 2 * RJ45 Ports |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |
| Power Supply | DC 48-52 V |
| Product Name | Industrial Grade Ethernet Switch |
|---|---|
| Ports | One SFP Fiber + Fpur RJ45 |
| Working Temperature | -40°~ 75°C |
| Input Voltage | DC12V-52V |
| Protection Grade | IP40 |
| Product Name | 2.5G Unmanaged Network Switch |
|---|---|
| Port | 1*10G Fiber, 5*2.5G Ethernet |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Copper Speed | 10M/100M/1000M/2.5G |
| Power Input | DC12V |
| Features | Unmanaged, Non-PoE |
|---|---|
| Product Name | 24 Port Commercial Network Switch |
| Copper Speed | 100M/1000M/2500M Auto-adaptive |
| Fiber Speed | 1G/2.5G/10G |
| Power Input | AC Input |
| Product Name | 5 Port Gigabit Poe Extender |
|---|---|
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| PD Input | Port 5, 30W/60W/90W |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |