| Product Name | Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Use | Support PoE IP Cameras/CCTV/IP PHONE |
| Product Name | 8 Port Gigabit Managed Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Industrial Grade Ethernet Switch |
|---|---|
| Function | QoS, VLAN Support, SNMP, LACP |
| Ports | ≤ 8 |
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Products Status | Stock |
| Product Name | 2.5G Hardened Managed PoE Fiber Switch |
|---|---|
| PoE | 8*PoE Af/at |
| Function | PoE, Vlan Qos ERPS LACP STP/RSTP IGMP |
| Fiber Ports | 2*100M/1G/2.5G |
| PoE Distance | 100-meter |
| Name | 4 Port Industrial PoE Gigabit Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Ethernet | 4*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Budget | 60W/120W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 2.5G Smart Managed Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps |
| PoE Protocol | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W |
| Product Name | 10 Port Industrial PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP Uplinks |
| Copper | 6*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Wiring | Mode A, 12+/36- |
| PoE Standard | 802.3af/802.3at |
| Product Name | 16 Port Gigabit Managed PoE Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 8*100M/1G/2.5G |
| Copper Port | 8*100/1000Mbps |
| Feature | L2 Managed, 240W PoE |
| Installation | Din-rail Or Wall Mounted |
| Product Name | Managed Industrial Gigabit Ethernet POE Switch |
|---|---|
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Safety Class | IP40 |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support... |
| Mounting Method | Din-rail Mounting |
| Product Name | Gigabit Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Management | Lite Layer 3 |
| Voltage | DC12V~DC52V |
| Fiber Speed | 100M/1000M/2500M |
| Copper Speed | 10/100/1000M |