| Product Name | Gigabit 8 Port Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| OEM | Accpet |
| Installation | Din-rail |
| Product Name | 6 Port Industrial Gigabyte Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Ethernet | 4*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Power | DC12V/DC24V/DC48V |
| Product Name | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Ethernet Ports | 8*10/100/1000M |
| Fiber Ports | 4*1G SFP Slots |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Safety Class | IP40 |
| Product Name | 4 Port Poe Switch |
|---|---|
| RJ45 Ports | 4 |
| SFP Ports | 4 |
| Mounting Method | Din Rail |
| Dimension | 158 X 114.8 X 60mm |
| Product Name | 4 Port Fiber Optic Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 2*100M/1000M SFP Slots |
| Copper Speed | 2*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | Gigabit Industrial Switch Unmanaged |
|---|---|
| Copper Speed | 10M/100M/1000M |
| Fiber Speed | 100/1000M SFP Slot |
| Port | 6 |
| Voltage | DC12V 24V |
| Name | PoE Network Switch |
|---|---|
| Ports | 8*10/100Mbps PoE Ports, 2*10/ 100/1000Mbps Network Ports, 1*GigabitSFP Fiber Port |
| Dimension (L ×W × H) | 220mm*140mm*45mm |
| Working Temperature | 0°C~55°C |
| POE Standard | AF/AT |
| Product Name | 8 Port Gigabit Manageable PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G |
| Ethernet | 8*10/100/1000Mbps |
| PoE Distance | 100-meter |
| Chip | Vitesse |
| Product Name | 8 Port Gigabit Managed Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Input Voltage | DC12-52V |
| OEM | Accept |
| Function | LACP, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Product Name | Gigabit Industrial SFP Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Copper | 2*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |