| Product Name | 16 Port L3 Managed TSN Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*1G/2.5G/10G SFP Slots |
| Ethernet | 12*100M/1G RJ45 Without PoE |
| Feature | TSN, IEEE 1588v2, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | Poe Ethernet Switch 8 Port |
|---|---|
| Vland ID | 4096 |
| Transmission Mode | Storage And Forward |
| Input Voltage | 48VDC (max 52V), |
| Mounting Method | Din-rail Mounting |
| Product Name | Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Total Budget | 120W |
| OEM | Accept |
| Product Name | 8 Port Ethernet Switch Unmanaged |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg |
| Rate | 100/1000Mbps |
| Power Input | DC48~DC52V |
| Product Name | Gigabit Industrial Managed Network Switch |
|---|---|
| Ports | 2*SFP Slots, 4*gigabit Ethernet |
| Feature | Managed, Non-POE |
| Power Supply | DC12V, DC24V |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Product Name | 5-Port Gigabit Industrial PoE Extender |
|---|---|
| Power Input | Port 5, Max 90W |
| PoE Output | Port 1~4 |
| PoE Standard | 802.3af, 802.3at |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | Poe Switch 6 Port |
|---|---|
| Ports | 6 X10/100M UTP RJ45 WITH PoE |
| POE Standard | POE 15.4W/30W |
| Working Temp | -40-75℃ |
| Support MDI/MDIX Auto-sensing | Yes |
| Port | 6*Gigabit Lan Ethernet |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75Kg |
| Voltage | DC48V |
| Mounting | Din-rail Or Wall Mounting |
| Product Name | 18 Port Desktop Ethernet Switch |
|---|---|
| Power | AC 100-240V |
| MAC Address Table Size | 16K |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Bandwidth | 120Gbps |
| Product Name | Battery Powered Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Power Input | DC12V/DC24V/DC48V |
| PoE Budget | 120W |
| Feature | IP40 Rated, Fanless, Unmanaged |
| Customization | Support |