| Product Name | 5-Port WEB Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Speed | 5*100/1000M Auto-adaptive Copper |
| Feature | Non-PoE, RSTP, 802.1Q |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Chip | Realtek |
| Name | 2 Port Industrial PoE Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Fiber |
| Copper | 2*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Standard | 802.3af/802.3at |
| Input Voltage | DC48-52V |
| Product Name | Gigabit Industrial Poe Ethernet Switch |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Operating Temperature | -40℃~ +75℃ |
| Function | POE AT/AF |
| Input Voltage | DC48V-52V |
| Product Name | Gigabit Rack Managed POE Switch |
|---|---|
| Uplink | 2 Copper And 2 SFP Ports |
| Downlink | 16 Port 10/100/1000M POE |
| PoE Budget | 300W |
| Dimension | 440*204*44mm |
| Product Name | 10G Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 240W, 8*30W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Dimension | 165*112*54mm |
| Application | Telecommunication, CCTV Security |
| Product Name | 48VDC DIN Rail Mounting Industrial Ethernet POE Switch |
|---|---|
| PoE Ports | 8 Gigabit POE |
| Operating Temperature | -40 ~ 85℃ |
| Input Power | 48-52VDC |
| Waterproof | IP40 |
| Product Name | Industrial Poe Switch 8 Port |
|---|---|
| POE Standard | 15.4W/30W |
| Rate | Gigabit Ethernet |
| Fiber Port | SFP |
| Safety Class | IP40 |
| Product Name | Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Console Port | 1 |
| Combo Port | 2 |
| Fiber Port | 2 |
| UTP Port | 8 |
| Product Name | POE Lc Fiber To Ethernet Converter |
|---|---|
| Fiber | SFP Slot For SM MM Modules |
| Voltage | 48V DC Input |
| Ethernet Rate | 10/100Mbps |
| Weight | 0.5kg(N.W) |
| Name | Industrial Poe Ethernet Switch |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Mounted Type | Rack |
| Optical Port | SFP Port |
| Powe Adapter | Internal Power Supply |