| Product Name | 24 Port Managed Industrial POE Switch |
|---|---|
| Power | DC48V |
| MAC Address Table Size | 8K |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Safety Class | IP30 |
| Product Name | 8 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| POE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Product Name | Din Rail Ip40 48v Poe 1 Fiber Industrial Poe Switch 8 Port Gigabit |
|---|---|
| Fiber Ports | 1 |
| POE Ports | 8 |
| Safety Class | IP40 |
| Mounting Method | Din Rail Mounting |
| Product Name | 24V Industrial Power Supply |
|---|---|
| Input | 85 - 264VAC Or 120 - 370VDC |
| Output | DC24V1A |
| Customization | Yes |
| Certification | CE UKCA ROHS UL ISO9001 |
| Product Name | 5 Port Poe Network Switch |
|---|---|
| RJ45 Ports | 4 |
| Shell | Metal Casing |
| Support PoE AT/AF | Yes |
| Communicati'o'nommunication Mode | Full-duplex & Half-duplex |
| Product Name | Outdoor PoE Managed Switch 5 Port |
|---|---|
| RJ45 Port | 4 X 10/100/1000M RJ45 Ports |
| Fiber Port | 1 SFP Port, 100M/1G/2.5G |
| Power Terminal | Phoenix Terminal |
| POE Function | 802.3af/at |
| Material | Metal Case |
|---|---|
| Operating Temp | 0℃~50℃ |
| Port | 1 SFP Port To 1 Gigabit Rj45 Port |
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Voltage Input | 5V1A, 2A Optional |
| Product Name | Poe Switch 8 Port |
|---|---|
| POE Standard | AF/AT |
| Mounted Way | Din Rail |
| Power Supply | 48V-52VDC |
| Jumbo Frame | 9.6KB |
| Product Name | Industrial Managed Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | 4KV |
| POE Ports | 8 |
| RJ45 Ports | 8 |
| Fiber Ports | 8 |
| Name | 6 Port Fiber Optic Ethernet Unmanaged Network Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| POE Port | 4 POE Port(Max 120W) |
| Fiber Port | 2 SFP Port |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |