| Product Name | Gigabit 8 Port Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| OEM | Accpet |
| Installation | Din-rail |
| Product Name | Din Rail Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Port | 6 |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Voltage | DC48V |
| POE Budget | 120W |
| Product Name | 5 Port Gigabit POE Ethernet Switch |
|---|---|
| Customization | Support |
| Chip | Realtek |
| LEDs | Power, Network, PoE |
| Input Voltage | DC48-52V |
| Power Supply | DC 48-52V Dual Power Input |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Product Name | Gigabit Industrial Poe Switch |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Surge Protection | ±6KV |
| Product Name | 5 Port Outdoor Poe Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Product Name | Din Rail Ip40 48v Poe 1 Fiber Industrial Poe Switch 8 Port Gigabit |
|---|---|
| Fiber Ports | 1 |
| POE Ports | 8 |
| Safety Class | IP40 |
| Mounting Method | Din Rail Mounting |
| Product Name | Network Switch Poe Industrial Switch Hub |
|---|---|
| Transmission Rate | Gigabit |
| Ports | 1 * SC Dual Fiber Port + 2 * RJ45 Ports |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |
| Power Supply | DC 48-52 V |
| Product Name | Din-rail Ethernet Gigabit Switch |
|---|---|
| Fiber Port | SFP Slot |
| Dimension | 113.8* 93*34.9mm |
| Safety Class | IP40 |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | 8 Port Din PoE Managed Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 480W/720W |
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt Standard |
| Management | Support, Layer 2 |
| Mounting Method | Din Rail Type |
| Product Name | 8 Port Network Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| POE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |