| Product Name | Network Switch PoE 8 Port |
|---|---|
| Network Speed | 100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, PoE Af/at |
| PoE Budget | 240W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| Keywords | 6 Port Industrial Gigabit PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1G SFP Slot |
| Copper | 6*100/1000Mbps Ethernet With PoE |
| PoE Protocol | PoE Af/at |
| Customization | Support |
| Product Name | 10/100Mbps Industrial POE Switch |
|---|---|
| Operating Temperature | -40 ℃ ~ + 75 ℃ |
| Color | Black |
| Mounted Way | Din-Rail Mounting |
| Material | Metal |
| Product Name | Gigabit POE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 1 * SFP Port |
| Ethernet Port | 8 RJ45 Port |
| Function | POE 15.4W/ 30W |
| POE Power Supply Input Voltage | DC48V-52V |
| Product Name | Managed Switch 8 Port |
|---|---|
| Mounted Way | Din-rail |
| Managed | Layer Two |
| Input Voltage | DC 9-36V |
| Jumbo Frame | 9.6KB |
| Product Name | 5 Port Industrial POE Network Switch |
|---|---|
| Port | 5 |
| Weight | 0.35kg |
| Voltage | DC48V |
| POE Budget | 120W |
| Product Name | 8 Port Industrial Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Surge Protection | ±6KV |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 5 Port E-mark Rugged Ethernet Switch |
|---|---|
| Speed | 5*100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-POE |
| Applciation | Vehicle Network And Automative Solution |
| Voltage | Dual DC12V/DC24V/DC48V |
| Ethernet Ports | 8 |
|---|---|
| Product Name | Gigabit E-mark Industrial Network Switch |
| Reverse Connection | Support |
| System Bandwidth | 16Gbps (non-traffic Jam) |
| Working Temperature | -40~75℃ |
| Product Name | Poe Switch 8 Port Network Switch |
|---|---|
| SFP Ports | 4*1G SFP Ports |
| PoE Ports | IEEE 802.3af/at Power On To 8 RJ45 Ports |
| Power Supply | 48V (max 52V) |
| Enclosure | Corrugated Metal Shell |