| Product Name | 3 Port Industrial Media Converter |
|---|---|
| Power Input | 9 To 52v DC Redundant Power |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Name | 5 Port Industrial POE Network Switch |
|---|---|
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Network Port | 4* RJ45 Ports |
| Fiber Port | 1* SFP Port |
| Operating Temperature | -40 ℃ ~ + 75 ℃ |
| Product Name | Gigabit Industrial Poe Ethernet Switch |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Operating Temperature | -40℃~ +75℃ |
| Function | POE AT/AF |
| Input Voltage | DC48V-52V |
| Name | 10/100Mbps Poe Industrial Switch |
|---|---|
| Warranty Time | 3 Years |
| POE Standard | POE AT/AF |
| Mounting Method | Din-Rail Mounting |
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Product Name | Gigabit Poe Switch 2 Fiber SFP To 8 UTP Port |
|---|---|
| Transmission Mode | Storage And Forward |
| POE Standard | IEEE 802.3 Af/at |
| Material | Metal |
| Working Temperature | -40°~ 75°C |
| Product Name | 5 Port Poe Switch |
|---|---|
| Input Voltage | 48V |
| Working Temp | -40°~ 85°C |
| Safety | IP40 |
| Mounting Method | Din-rail Mounting |
| Product Name | Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Console Port | 1 |
| Combo Port | 2 |
| Fiber Port | 2 |
| UTP Port | 8 |
| Product Name | Network Switch Poe Industrial Switch Hub |
|---|---|
| Transmission Rate | Gigabit |
| Ports | 1 * SC Dual Fiber Port + 2 * RJ45 Ports |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |
| Power Supply | DC 48-52 V |
| Product Name | 8 Port PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1G ST Port, SM/MM |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Budget | 240W=8*30W |
| Function | ERPS, PoE, QoS, SNMP, VLAN Etc. |
| Product Name | 6 Port Industrial Managed Poe Switch |
|---|---|
| Ethernet Port | 6 X 10/100/1000M RJ45 Ports |
| Type | Industrial Managed POE Switch |
| Fiber Port | 1*100M/1G/2.5G SFP Port |
| Installation Way | Din-rail |