| Product Name | 6 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 6 Port Managed Industrial POE Switch |
|---|---|
| Power Input | DC48V |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Use | Smart City |
| Network Medium | Cat5 (UTP) Or More |
| Product Name | 24 Port Managed Industrial POE Switch |
|---|---|
| Power | DC48V |
| MAC Address Table Size | 8K |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Safety Class | IP30 |
| Product Name | 8 Port Network Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| POE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Product Name | SFP Gigabit Fiber To Ethernet Converter |
|---|---|
| Fiber | SFP Slot For SM MM Modules |
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Power | AC Input 220V |
| MAC Address Table | 4K |
| Optical Fiber | 4 LC Port |
|---|---|
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Surge Protection | ±6KV |
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 3 Port Industrial Media Converter |
|---|---|
| Power Input | 9 To 52v DC Redundant Power |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Unmanaged 5 Port PoE Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Sinele Mode PoE Media Converter |
|---|---|
| Fiber Port | SC, ST/FC Optional |
| Wavelength | 1310nm/1550nm, WDM |
| PoE Budget | 15.4W/30W |
| Buffer Size | 1M |
| Fiber Port Type | MM,up To 2km; SM, Up To 120km |
|---|---|
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Casing | Metal |