| Product Name | 12 Port Industrial Gigibit Managed Fiber Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 hours |
| Surge protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 8 Port Poe Gigabit Switch |
|---|---|
| Brand | Olycom/customized/no brand |
| Surge protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product name | Optical Fiber bypass switch |
|---|---|
| Connector | LC/SC |
| Fiber Type | SM/MM |
| Mounting type | Din rail, wall-mounted |
| Product Name | DWDM NMS Card |
|---|---|
| Port | Console, Fiber, Ethernet |
| Speed | 10/100Mbps, Gigabit Optional |
| Size | 0.5U in OM3800 series |
| Product Name | DWDM 1U Rack-mount Chassis |
|---|---|
| Power supply | Dual power, AC/DC |
| Number of slots | 4 pieces |
| Operating temperature | -10℃~60℃ |
| Product name | 8 port industrial poe managed switch |
|---|---|
| PoE protocol | PoE af/at/bt |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Power input | DC48V~DC57V |
| Product Name | 10G industrial managed Ethernet switch |
|---|---|
| PoE budget | 240W, 8*30W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Dimension | 165*112*54mm |
| Product Name | Gigabit 8 Port Solar Poe Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 hours |
| OEM | Accept |
| Surge protection | ±6KV |