| Product Name | Gigabit Based POE Injector |
|---|---|
| Power Output | 60W |
| Volatge Output | DC48V |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Certification | CE |
| Product Name | 5-Port Gigabit Industrial PoE Extender |
|---|---|
| Power Input | Port 5, Max 90W |
| PoE Output | Port 1~4 |
| PoE Standard | 802.3af, 802.3at |
| PoE Distance | 100-meter |
| Prodcut Name | 8 Port Multi-Gigabit Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 100W Budget |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |
| Product Name | Industrial PoE Injector |
|---|---|
| Speed | 2*Gigabit LAN Ports |
| Voltage Input | DC12V~DC48V |
| Power Output | 60W/90W |
| Customization | Support |
| Product Name | Gigabit 4 Port PoE Switch |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Transfer Mode | Store And Forward |
| OEM | Accept |
| Product Name | Gigabit Single Core Media Converter |
|---|---|
| Fiber Port | SC Port, Simplex, WDM |
| Power Input | DC5V, 12V Optional |
| Size | 7cm(W) X 9.3cm(D) X 2.5cm(H) |
| Weight | 160g, Net Weight |
| Product Name | 6 Port RSTP Managed Fiber Optic Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G SFP Slots |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps |
| Chipset | Realtek |
| Customization | Support |
| Product Name | 1G SFP To RJ45 SFP Transceiver |
|---|---|
| Rate | 1.25Gb/s |
| Distance | 100m |
| Operating Temp | -40°C To +75°C |
| Feature | Hot-pluggable |
| Product Name | Gigabit Commercial PoE Splitter |
|---|---|
| Port | PoE In, Data Out, DC Output |
| Output Voltage | DC12V/DC24V |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Installation | Wall Mount |
| Product Name | Managed CAN Bus RS485 Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 8*100M/1G/2.5G SFP |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps Without PoE |
| Extra Feature | 2 CAN Buses, 4 RS485 |
| Chipset | Vitesse |