| Product Name | 2 Port Optical Fiber Converter |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Data Rate | 10/100Mbps |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | Din-rail/Wall Mounting |
| Name | Fiber Optic Switch Box |
|---|---|
| POE Port | 4 |
| RJ45 Port | 4 |
| Mnaged | Layer 2 |
| Dimension | 160 X 130 X 50mm |
| Product Name | Dual Power Supply Industrial POE Optical Switch |
|---|---|
| PoE Ports | 8 Gigabit POE |
| Fiber Port | 1 ST Fiber Port |
| POE Standard | POE Af/at (15.4W/30W) |
| Power Supply | 48-52VDC |
| Product Name | 8 Port L2 Managed Bypass Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 8*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W/240W |
| Product Name | 4-port Industrial PoE Switch Unmanaged |
|---|---|
| Fiber Speed | 100/1000M SFP Fiber |
| PoE Budget | 120W |
| Power Input | Redundant DC12V~DC48V |
| PoE Output | DC48V |
| Product Name | Rugged Ethernet PoE Media Converter |
|---|---|
| Fiber | 1*fixe SC Connector, Duplex |
| RJ45 | 1*10/100/1000M Copper |
| Feature | PoE Af/at, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | Industrial Managed POE Switch |
|---|---|
| Speed | 1.25Gbps |
| POE Budget | 240W |
| Voltage Input | DC48V |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | Unmanaged 5 Port PoE Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | OXC Optical Switch |
|---|---|
| Port | 48 In/out, LC/UPC Connector |
| Power Input | Dual AC85~264V Input |
| LED Screen | Yes |
| Packaging Details | 1 piece in a box, 10Kg G.W. |
| Product Name | Optical Bypass Industrial Switch |
|---|---|
| Bypass Port | 2*2B LC Port |
| Surge Protection | 6KV |
| PoE Standard | IEEE802.3af/at/bt |
| Power Input | DC48V~DC52V |