| Product Name | Poe Switch 8 Port |
|---|---|
| POE Standard | AF/AT |
| Mounted Way | Din Rail |
| Power Supply | 48V-52VDC |
| Jumbo Frame | 9.6KB |
| Product Name | Industrial Poe Switch 8 Port |
|---|---|
| POE Standard | 15.4W/30W |
| Rate | Gigabit Ethernet |
| Fiber Port | SFP |
| Safety Class | IP40 |
| Product Name | Industrial 4 Port POE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Ethernet | 2*10/100/1000M RJ45 |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Budget | 15.4W/30W/60W |
| Product Name | 8 Port Din PoE Managed Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 480W/720W |
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt Standard |
| Management | Support, Layer 2 |
| Mounting Method | Din Rail Type |
| Product Name | 8 Port Industrial Poe Managed Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Console | RS-232 (RJ-45) |
| Power Input | DC48V~DC57V |
| Mounting Method | Din Rail |
| Product Name | 5 Port Outdoor Poe Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Product Name | Switch Poe 8 Port |
|---|---|
| Console Port | 1pc |
| Network Port | 4pcs |
| Fiber Port | 4pcs |
| Network Speed | 10/100/1000M |
| Name | 8 Port Fiber Optic Switch |
|---|---|
| POE Port | 8 |
| RJ45 Port | 8 |
| Packet Buffer Memory | 2.75MB |
| Dimension | 160 X 130 X 50mm |
| Product Name | 16port POE Switch |
|---|---|
| Network Port | 8 X 10/100/1000M RJ45 Ports |
| Fiber Port | 8 X 1000M SFP Fiber Ports |
| Console Port | 1 X RJ45 Ports |
| Working Temperature | -40℃ - +75℃ |
| Product Name | 3 Port Industrial Media Converter |
|---|---|
| Power Input | 9 To 52v DC Redundant Power |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |