| Product Name | 8 Port Gigabit E-mark Ethernet Switch |
|---|---|
| Speed | Full Gigabit |
| Feature | Unmanaged, Non-POE |
| Applciation | Traffic Control And Transportation |
| Voltage Input | DC12V~DC52V |
| Product Name | Fast Ethernet Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M SFP Slot |
| Copper | 2*10/100Mbps RJ45 |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Voltage | DC12V~DC52V |
| Product Name | 7-Port Fast Ethernet Industrial Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M SFP Slot |
| Power Supply | Dual 12-52VDC Input |
| Ethernet | 6*Auto-sensing 10/100Mbps |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 10/100Mbps 5 Port Ethernet Switch Hub |
|---|---|
| Fiber Type | SC Single Fiber |
| Distance | 20/40/60/80/100km |
| Ethernet Port | 4* RJ45 Ports |
| Fiber Port | 1* SC Port |
| Product Name | 6 Port Unmanaged Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Safety Class | IP40 |
| Power Supply | 9-36VDC |
| Material | Metal |
| Product Name | Gigabit Ethernet Switch 8 Port |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg |
| Warranty | 3 Years |
| Rate | 10/100/1000M |
| Product Name | Industrial Gigabit Fiber Switch |
|---|---|
| OEM/ODM | Support |
| Fiber | 2*100M/1000M Fiber Slot |
| Ethernet | 4*10/100/1000M RJ45 |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Product Name | POE Switch Gigabit Ethernet 6 Port Switch |
|---|---|
| POE Port | 1~6 Port |
| Fiber Port | 1 * SFP Port |
| Function | POE AT / AF |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | Industrial Ethernet Switch 5 Port |
|---|---|
| Ports | ≤ 8 |
| RJ45 Ports | 4 |
| Switch Capacity | 40G |
| Operating Temperature | -40~+75°C |
| Product Name | Poe Industrial Switch |
|---|---|
| Din-Rail Mounted | Yes |
| Layer Two | Yes |
| Speed | Gigabit Ethernet |
| Poe Port | 15.4W/30W |