| Name | 2 Port Fast Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Ethernet | 1* 10/100Mbps RJ45 Port |
| Fiber | 1* 100M SFP Port |
| Working Temperature | -40 ~ 75℃ |
| Function | Support POE AT/AF |
| Product Name | 2 Port Industrial Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Rate | 100/1000Mbps |
| Input Power | 12-52VDC |
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Mounting Way | Din-Rail Mounting |
| Product Name | Managed Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Switch Capacity | 40Gbps |
| Condition | 100% Original Brand |
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Weight | 0.8kg |
| Product Name | 8 Port PoE Switch 10/100 Mbps |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 6*10/100Mbps RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| Customization | Support |
| Product Name | 10/100Mbps Industrial Network Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100Mbps RJ45 |
| Customization | Yes |
| Chip | Realtek |
| Model No. | IM-WP054GE |
|---|---|
| Port | 5x10/100/1000M UTP RJ45 |
| PoE Distancc | 100-meter |
| LEDs | Power, Network, PoE |
| Voltage | Dual DC48V Input |
| Product Name | Industiral Optical Bypass Switch |
|---|---|
| Power Supply | DC12~52V |
| Application | Telecom Communication |
| Test Wavelength | 850/1300nm; 1310/1550nm |
| Optical Fiber Interface | SC/LC |
| Warranty | 3 Years |
|---|---|
| Operating Temperature | -40℃~ +75℃ |
| Power Supply | 48-52VDC |
| Product Name | 10/100Mbps 6 POE Port Industrial Fiber Optic Poe Switch |
| Material | Durable Metal Shell |
| Product Name | Manageable Poe Switch |
|---|---|
| Manageable | Yes |
| POE Distance | 100m |
| Auto MDI/MDIX | Yes |
| SFP Port | 1 X 1000M SFP Ports |
| Product Name | 5 Port Gigabit Industrial SFP Fiber Switch |
|---|---|
| Chip | Realtek |
| Customization | Support |
| Fiber Speed | 1*100M/1G SFP |
| Copper Speed | 4*100/1000Mbps RJ45 |