| Product Name | RS485 Data Video Fiber Optic Converter |
|---|---|
| Video | 2ch, Analog Type |
| Port | BNC, FC Fiber |
| Data | RS485, RS422 Optional |
| Size | 12cm*10.5cm*2.8cm |
| Product Name | Rs232 To Fiber Optic Converter |
|---|---|
| Data | RS232, Bi-directional |
| Ethernet | 10/100M |
| Voltage | DC5V |
| Dimension | 17.9*12.8*2.9cm |
| Product Name | 16 Port Video Digital Optical Converter |
|---|---|
| Voltage | AC220V |
| Fiber Port | FC Standard, ST/SC Optional |
| Weight | 2.24kg Per Piece |
| Video Format | 1080P, AHD CVI TVI |
| Product Name | RS485 To Fiber Optic Converter |
|---|---|
| Video | 16ch, BNC Port |
| Data | RS485, 0~300kbps |
| Weight | 3.56kg/pair, G.W. |
| Operating Temp | -20℃~+70℃ |
| Product Name | Multi-sevice Video Media Converter |
|---|---|
| Data | RS232, RS485, RS422 |
| Rate | 115.2 Kbps |
| Dimension | 17.9*13*2.8cm |
| Weight | 0.7kg Per Pair |
| Product Name | SDI To Fiber Converter |
|---|---|
| Wavelength | 1310nm/1550nm |
| Power Supply | DC5V1A |
| OEM | Accept |
| Interface | LC |
| Product Name | CCTV Data Video Converter |
|---|---|
| Channel | 1ch Video, 1ch Data |
| Data Option | RS232, RS485/RS422 Optional |
| Video | Ahd Cvi Tvi 3 In 1, 1080P |
| Dimension | 4.72*4.13*1.10 Inches |
| Product Name | Video Over Fiber Converter |
|---|---|
| Data | RS232, RS485, RS422 |
| Dimension | 17.9*13*2.8cm |
| Weight | 0.7kg Per Pair |
| Voltage | DC5V2A |
| Product Name | Video Data Optical Transmitter |
|---|---|
| Video | 2ch, BNC Port |
| Data | 1ch, RS485, 115Kbps |
| Video Format | 1080P AHD CVI TVI, 2MP Max |
| Operating Voltage | DC 5V1A |
| Fiber Port | ST, FC SC Optional |
|---|---|
| Weight | 0.7kg Per Pair |
| Dimension | 17.9*12.8*2.9cm |
| Wavelength | 1310nm/1550nm |
| Ethernet | 10/100M |