| Product Name | RS485 Data Fiber Video Converter |
|---|---|
| Video | 16 Port |
| Video Port | BNC |
| Data | RS485, RS422 RS232 Optional |
| Bandwidth | 0~300kbps |
| Product Name | RS422 Data Video To Fiber Optic Converter |
|---|---|
| Video | AHD/CVI/TVI, BNC Port |
| Channel | 8ch, 1080P |
| Data | RS422, RS232 RS485 Optional |
| Data Rate | 115Kbps |
| Product Name | RS232 Data Fiber Optic Converter |
|---|---|
| Video | 4 Channel, Analog Video |
| Interface | BNC Port |
| Data | RS232, 1ch |
| Bandwidth | 0~300kbps |
| Product Name | BNC Video Digital Optical Converter |
|---|---|
| Video | 16ch, Analog Format |
| Case | 1U Rack Type |
| Power | AC Input, 220V |
| Dimension | 485(L)*237(W)*45(H) Mm |
| Product Name | Video To Fiber Optic Converter |
|---|---|
| Channel | 1ch |
| Video Format | AHD/CVI/TVI, 1080P, 2MP |
| Weight | 0.3Kg Per Piece |
| Dimension | 120mm ×105mm ×28mm |
| Product Name | Video Fiber Optical Converter |
|---|---|
| Video | 4 BNC Ports |
| Wavelength | 1310nm/1550nm, Single Mode |
| Fiber | FC, ST/SC Optional |
| Vlotage | DC5V |
| Product Name | Video Data Optic Converter |
|---|---|
| Wavelength | 1310nm/1550nm |
| Distance | 20km |
| Optical Port | FC |
| Dimension | 17.9*12.8*2.9cm |
| Product Name | Analog Video Fiber Optic Converter |
|---|---|
| Channel | 1 Channeal |
| Wavelength | 1310nm/1550nm |
| Distance | 20km |
| Video Port | BNC |
| Product Name | Data Video Fiber Optic Converter |
|---|---|
| Video | 4ch, 2MP, BNC Port |
| Data | 1ch, RS485 |
| Data Rate | 115Kbps |
| Power | DC5V1A |
| Product Name | 3G SDI Video To Fiber Extender |
|---|---|
| Wavelength | 1310nm/1550nm |
| Fiber | LC Optical |
| Voltage | DC5V1A |
| Weight | 0.5kg Per Piece |