| Product Name | 5 Port Outdoor 10/100Mbps Network Switch |
|---|---|
| SFP | 1*155M SFP Slot For SM/MM Modules |
| Copper | 4*100Mbps Ethernet Without PoE |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | 24 Port L2 L3 Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 12*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 12*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 500W |
| Product Name | 16 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | 4pcs |
| Network Ports | 16pcs |
| Managed | L2 |
| Dimension | 1U (483x 275 X 44.5mm) |
| Name | 4 Port Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| POE Port | 4 POE Port |
| Fiber Port | 2 Fiber Port |
| Rate | 10/100/1000M |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |
| Name | 4 Port Industrial PoE Gigabit Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Ethernet | 4*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Budget | 60W/120W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | Smart Managed POE Switch |
|---|---|
| Port | 10 |
| Speed | 100/1000Mbps |
| Voltage | DC48V~DC52V |
| POE Budget | 240W |
| Product Name | 10/100 Mbps 4 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Transmission Rate | 10/100Mbps |
| Operating Temperature | -40℃~ +75℃ |
| Color | Black |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Name | 2 SFP And 4 RJ45 Port Gigabit Unmanaged Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Warranty Time | 3 Years |
| POE Standard | POE AT/AF |
| Power Supply | 48-52VDC |
| Mounted Way | Din-Rail Mounting |
| Product Name | Network Switch Hub 4 Port |
|---|---|
| Fiber Port | 1*100M SFP Slot |
| Network Port | 1*10/100Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 6 Port Gigabit Industrial Managed POE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Copper | 6*10/100/1000M RJ45 With PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Standard | IEEE802.3af/at |