| Name | 5 Port Industrial POE Network Switch |
|---|---|
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Network Port | 4* RJ45 Ports |
| Fiber Port | 1* SFP Port |
| Operating Temperature | -40 ℃ ~ + 75 ℃ |
| Power Supply | DC48-52V |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Product Name | Mini Fiber Converter |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Surge Protection | ±6KV |
| Product Name | Gigabit Waterproof Ethernet Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-POE |
| Housing | Metal, IP40 Grade |
| Voltage | 24V |
| Product Name | Durable Gigabit Industrial Ethernet POE Switch |
|---|---|
| Power Pin Assignment | 1/2+;3/6- |
| Shell | IP40 Protection Grade, Metal Shell |
| MAC Address Table | 8K |
| MTBF | 500000 Hours |
| Product Name | Gigabit Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Management | Lite Layer 3 |
| Voltage | DC12V~DC52V |
| Fiber Speed | 100M/1000M/2500M |
| Copper Speed | 10/100/1000M |
| Product Name | 60W Gigabit PoE Extender |
|---|---|
| Uplink | RJ45 Port, 60W Budget |
| Downlink | 4 Port, PoE Af/at Compliant |
| Dimension | 118*89*28mm |
| Weight | 0.4kg |
| Product Name | 5 Port Poe Switch |
|---|---|
| Input Voltage | 48V |
| Working Temp | -40°~ 85°C |
| Safety | IP40 |
| Mounting Method | Din-rail Mounting |
| Product Name | 2 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Sample | Available |
| Product Name | 24 Port Managed Switch |
|---|---|
| Power | AC100-240V |
| MAC Address Table Size | 8K |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Safety Class | IP30 |
| Product Name | 1U Rack 24 Port Industrial POE Switch |
|---|---|
| Power | DC48V-52V Redundant Power |
| MAC Address Table Size | 8K |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Safety Class | IP30 |