| Product Name | 1.25Gbps Hardened Poe Media Converter |
|---|---|
| POE Budget | 30W |
| Size | 114*93*35mm |
| Voltage | DC48V~DC52V |
| POE Standard | POE Af/at |
| Produtc Name | 10G SFP+ Optical Module |
|---|---|
| Rate | 10Gb/s |
| Port | LC Fiber, Dupelx |
| Wavelength | 1310nm, Single Mode |
| Distance | 10km |
| Product Name | Video To Fiber Optic Converter |
|---|---|
| Channel | 1ch |
| Video Format | AHD/CVI/TVI, 1080P, 2MP |
| Weight | 0.3Kg Per Piece |
| Dimension | 120mm ×105mm ×28mm |
| Product Name | 4 Port Industrial Fiber Optic Bypass Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 4*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W |
| Prodcut Name | 16 Port Gigabit PoE Manageable Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, L2 Managed |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 200W Budget |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | Support |
| Product Name | 5 Port Managed PoE Network Switch |
|---|---|
| Copper | 5*10/100/1000Mbps RJ45 With PoE |
| Feature | Web Managed, PoE Af/at |
| Chipset | Realtek |
| OEM | Support |
| Prodcut Name | 24 Port PoE Web Managed Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, L2 Managed |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 300W Budget |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | Support |
| Product Name | 24 Port L2 L3 Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 12*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 12*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 500W |
| Product Name | 7 Port Fiber Optic Managed PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Copper | 6*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 90W/180W |
| Product Name | 8 Port Industrial PoE Network Switch |
|---|---|
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W/240W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Voltage | DC48V Input |