| Product Name | Industrial Fast Network Fiber Media Converter |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg, Net Weight |
| Copper | 2*100/1000Mbps Without PoE |
| Fiber | 1*100M SFP Slot |
| Product Name | Analog Video Digital Optical Converter |
|---|---|
| Fiber | FC Port |
| Video | 8ch, BNC Interface |
| Voltage | DC Input 5V Or 12V |
| Compatible | NTSC/PAL/SECAM |
| Product Name | BNC Video Fiber Media Converter |
|---|---|
| Fiber | FC Port |
| Video | 2ch, Analog, BNC Port |
| Distance | 20Km, Single Mode |
| Dimension | 120mm*105mm*28mm |
| Product Name | 16 Port L2+ Managed PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 16*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W/240W/480W |
| Prodcut Name | 8 Port Gigabit Commercial PoE Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 120W/150W Budget |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |
| Product Name | 5-Port 10/100Mbps PoE Network Switch |
|---|---|
| Power Input | Dual DC48V |
| PoE Budget | 60W/120W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 90W Gigabit Industrial Poe Extender |
|---|---|
| Transmission Mode | Storage And Forward |
| Surge Protection | ±6KV |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| Power Supply | DC 48-52V Dual Power Input |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Product Name | Gigabit Ethernet Fiber Switch |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Surge Protection | ±6KV |
| Prodcut Name | Multi-Gigabit Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 60W Budget |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |
| Prodcut Name | 8 Port CCTV PoE Fiber Network Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 120W Budget |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |