| Product Name | 8 Port PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, POE Watchdog |
| Uplink | 4 Ports, SFP And Copper |
| Speed | Full Gigabit Based |
| PoE Budget | 120W |
| Product Name | 4 Port Fast Ethernet Industrial PoE Switch |
|---|---|
| Optical | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100Mbps RJ45/PoE |
| PoE Output | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W |
| Fiber Port Type | MM,up To 2km; SM, Up To 120km |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Surge Protection | ±4KV |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 6 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Supply | DC 12-48V |
|---|---|
| Working Temperature | -45~75℃ |
| Product Name | 4 Port Solar POE Switch |
| Application | Solar Power |
| Products Status | Stock |
| Product Name | 5 Port Network Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 16 Port 2.5g Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 1G/2.5G/10G |
| Copper Speed | 100/1000/2500M |
| Feature | Unmanaged, PoE Is Optional |
| Power Input | AC100V~240V |
| Product Name | 5 Port Voltage Booster Switch |
|---|---|
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Surge Protection | ±6KV |
| Power Supply | DC12/24/48V Dual Power Input |
| Product Name | 16 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| POE Standard | 15W/30W/60W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Product Name | Poe Switch 8 Port |
|---|---|
| POE Standard | AF/AT |
| Mounted Way | Din Rail |
| Power Supply | 48V-52VDC |
| Jumbo Frame | 9.6KB |