| Product Name | 5 Port Industrial POE Network Switch |
|---|---|
| Port | 5 |
| Weight | 0.35kg |
| Voltage | DC48V |
| POE Budget | 120W |
| Product Name | 10G Managed Industrial Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | 4 SFP Ports Support 10G |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Data Processing | Store And Forward |
| Bypass Function | Optional |
| Product Name | 8 Port Gigabit Managed Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Fast Ethernet Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M SFP Slot |
| Copper | 2*10/100Mbps RJ45 |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Voltage | DC12V~DC52V |
| Product Name | Network Switch PoE 8 Port |
|---|---|
| Network Speed | 100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, PoE Af/at |
| PoE Budget | 240W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| Product Name | Industrial Network Switch Witch D2*2B Bypass |
|---|---|
| Function | LACP, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Use | Telecommunication And Security Field |
| Optical Fiber | 2*2.5G LC Port |
| OEM | Accept |
| Product Name | Optical Bypass Industrial Switch |
|---|---|
| Bypass Port | 2*2B LC Port |
| Surge Protection | 6KV |
| PoE Standard | IEEE802.3af/at/bt |
| Power Input | DC48V~DC52V |
| Product Name | 6 Port POE Fiber Switch |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Safety Certificate | CE, FCC, RoHS |
| Product Dimension | 200*118*44.5mm |
| Product Name | Industrial Fiber Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 1*100M/1G SFP Slot |
| Copper Speed | 2*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 2.5G Hardened Managed PoE Fiber Switch |
|---|---|
| PoE | 8*PoE Af/at |
| Function | PoE, Vlan Qos ERPS LACP STP/RSTP IGMP |
| Fiber Ports | 2*100M/1G/2.5G |
| PoE Distance | 100-meter |