| Product Name | 10/100/1000Mbps Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100/1000M SFP Slot |
| Ethernet | 2*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Chip | Realtek |
| Product Name | Gigabit 4 Port Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Copper | 2*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Yes |
| Product Name | 8 Port POE Switch |
|---|---|
| Power Adapter Voltage | AC 110V-240V |
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Product Name | 12 Port Rugged Ethernet Fiber Switch |
|---|---|
| Material | Metal |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Voltage | DC12V~DC52V |
| Features | L2 Managed, Non-PoE |
|---|---|
| Product Name | Industrial Managed 8 Port Gigabit Switch |
| Fiber Ports | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Ethernet Ports | 8*10/100/1000M RJ45 |
| Products Status | Stock |
| Product Name | 28 Port Commercial POE Switch Unmanaged |
|---|---|
| POE Port | 24 |
| Speed | Hybrid Rate, 100M&1000M |
| POE Budget | 450W |
| Dimension | 440*285*55mm |
| Product Name | Gigabit Network Switch 8 Port |
|---|---|
| Fiber | 4*1G SFP Slots |
| RJ45 | 4*10/100/1000M Copper Without PoE |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Chip | Realtek |
| Name | PoE Network Switch |
|---|---|
| Ports | 8*10/100Mbps PoE Ports, 2*10/ 100/1000Mbps Network Ports, 1*GigabitSFP Fiber Port |
| Dimension (L ×W × H) | 220mm*140mm*45mm |
| Working Temperature | 0°C~55°C |
| POE Standard | AF/AT |
| Product Name | 4 Port Fast Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100Mbps RJ45/PoE |
| PoE Budget | 120W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | Industrial Gigabit PoE Switch 4 Port |
|---|---|
| Fiber | 2*1G SFP Slots |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Protocol | PoE Af/at |
| PoE Budget | 120W |