| Name | 6 Port Fiber Optic Ethernet Unmanaged Network Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| POE Port | 4 POE Port(Max 120W) |
| Fiber Port | 2 SFP Port |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |
| Product Name | 16 Port 2.5g Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 1G/2.5G/10G |
| Copper Speed | 100/1000/2500M |
| Feature | Unmanaged, PoE Is Optional |
| Power Input | AC100V~240V |
| Name | Fiber Optic Poe Switch |
|---|---|
| POE Standard | 15.4W |
| Fiber Ports | 1000M |
| RJ45 Ports | 10/100M |
| Power Supply | Internal |
| Product Name | Din Rail Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Port | 6 |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Voltage | DC48V |
| POE Budget | 120W |
| Power Supply | DC 12-52V Dual Power Input |
|---|---|
| Product Name | Gigabit Optical Fiber Switch |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Surge Protection | ±6KV |
| Installation | Din-rail |
| Product Name | 10 Port Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Functions | Vlan, MAC, SNMP, Ring... |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Mounting | Din/Wall/Desktop |
| Product Name | 5 Port Unmanaged Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Size | 114*93*35mm |
| Weight | 0.15kg/pc |
| Warranty | 3 Years |
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Product Name | 10/100/1000Mbps Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100/1000M SFP Slot |
| Ethernet | 2*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Chip | Realtek |
| Product Name | Gigabit 4 Port Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Copper | 2*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Yes |
| Product Name | 8 Port POE Switch |
|---|---|
| Power Adapter Voltage | AC 110V-240V |
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| PoE Output Power | 15.4W/30W |