| Product Name | 16 Port Gigabit Managed PoE Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 8*100M/1G/2.5G |
| Copper Port | 8*100/1000Mbps |
| Feature | L2 Managed, 240W PoE |
| Installation | Din-rail Or Wall Mounted |
| Product Name | 24 Port Fast Ethernet Poe Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, Rack Type |
| Uplink | 3 Ports, SFP And Copper |
| Power Input | AC Input |
| POE Budget | 300W |
| Product Name | Gigabit 6 Port Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1000M SFP Slot |
| Copper | 6*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Power Supply | 12-52VDC |
| Product Name | Industrial 2 Port 10/100/1000M Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Operating Temperature | -40 ~ 85℃ |
| Input Power | 9-36VDC |
| Waterproof | IP40 |
| Size | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Product Name | Gigabit Industrial SFP Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Copper | 2*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | 19 Port POE Unmanaged Fiber Switch |
|---|---|
| POE Port | 16 |
| Speed | Hybrid Rate, 100M&1000M |
| POE Budget | 300W |
| Dimension | 440mm*285mm*55mm |
| Product Name | 8 Port Gigabit Managed Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Input Voltage | DC12-52V |
| OEM | Accept |
| Function | LACP, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Product Name | Rugged Gigabit Fiber Ethernet Converter |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg |
| Safety Class | IP40 |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | Din-rail Ethernet Gigabit Switch |
|---|---|
| Fiber Port | SFP Slot |
| Dimension | 113.8* 93*34.9mm |
| Safety Class | IP40 |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | Gigabit Managed Industrial Switch |
|---|---|
| Port | 10 |
| Voltage | DC9V~DC52V |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Weight | 0.75kg |