| Product Name | 24 Port 2.5G Managed Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 6*1G/2.5G/10G |
| Copper Speed | 10/100/1000/2500Mbps |
| Feature | L3 Managed, Non-PoE |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Product Name | 8 Port L2+ Managed Industrial Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*1G/2.5G SFP Slots |
| Ethernet | 4*100M/1G RJ45 Without PoE |
| Feature | Managed, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | 8 Port L2 Managed Network Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Support |
| Installation | 35mm Din-Rail Or Wall-Mounting |
| Function | SNMP, ERPS, ACL, MAC, VLAN, IGMP, QoS |
| Product Name | Gigabit POE Fiber Switch |
|---|---|
| POE Budget | 60W |
| Weight | 0.35kg Per Piece |
| Safety Class | IP40 |
| Casing | Metal |
| Port | 6*Gigabit Lan Ethernet |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75Kg |
| Voltage | DC48V |
| Mounting | Din-rail Or Wall Mounting |
| Product Name | 10G Fiber Optic Switch |
|---|---|
| Port | 8*1G/2.5G/10G Fiber |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | DC12V Input |
| Packaging Details | 1 piece in a box, 0.86Kg G.W. |
| Prodcut Name | 8 Port Gigabit Commercial PoE Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 120W/150W Budget |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |
| Product Name | 24 Port Smart Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Ethernet | 24*10*100M/1G RJ45 Uplink Without PoE |
| Combo | 2*1G SFP/RJ45 Combo |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Product Name | OEM Factory Gigabit 8 Port Network Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| OEM | Accept |
| Product Name | 8 Port Gigabit PoE Managed Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 120W |
| PoE Protocol | PoE Af/at Compliant |
| Weight | 268*181*44mm |
| Net Weight | 1.08KG |