| Features | ERPS, QoS, VLAN, MAC Etc. |
|---|---|
| Product Name | 8 Port PoE Managed Fiber Switch |
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP |
| Network | 4*10/100/1000M |
| PoE | 120W, Active PoE |
| Product Name | Gigabit Rack Managed POE Switch |
|---|---|
| Uplink | 2 Copper And 2 SFP Ports |
| Downlink | 16 Port 10/100/1000M POE |
| PoE Budget | 300W |
| Dimension | 440*204*44mm |
| Product Name | Outdoor Gigabit Network Switch 8 Port |
|---|---|
| Fiber | 1*1000M SFP Slot |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Operating Temperature | -40℃~ +75℃ |
| Product Name | Gigabit Industrial 4 Port PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Slot |
| Copper | 4*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Protocol | PoE Af/at, 60W Is Optional |
| PoE Distance | 100 Meters |
| Product Name | 24 Port Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 1G Based |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Power Input | AC100V~AC240V |
| Product Name | Mini Industrial 4 Port PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Copper | 2*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Protocol | 15.4W/30W |
| Feature | PoE, Unmanaged |
| Product Name | 8 Port POE Managed Switch |
|---|---|
| Speed | 1G/2.5G |
| Voltage | DC48V |
| POE Protocol | 802.3af, 802.3at |
| Management | Lite Layer 3 |
| Product Name | 8 Port Poe Switch |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Transfer Mode | Store And Forward |
| OEM | Accept |
| Product Name | 8 Port DIN Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 6*100/1000Mbps Ethernet With PoE |
| Feature | ERPS, STP, RSTP, MSTP Etc. |
| Chip | Vitesse |
| Product Name | 24 Port 1G Commercial Network Switch |
|---|---|
| Ethernet Speed | 24*10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | YES |