| Product Name | 8 Port Ethernet PoE Switch Unmanaged |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg |
| Rate | 100/1000Mbps |
| Power Input | DC48~DC52V |
| Product Name | 8 Port Industrial Poe Managed Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Power Input | DC48V~DC57V |
| Mounting Method | Din Rail |
| Product Name | 9 Port Unmanaged Hybrid Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*10G SFP+ Port |
| Ethernet | 8*2.5G, Downward Compatible |
| Feature | Unmanaged, PoE Is Optional |
| Power Input | DC12V |
| Product Name | 8 Port Full 10G Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 1G/2.5G/10G |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | DC12V Input |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 8 Port Commercial Gigabit Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | DC5V Input |
| Customization | YES |
| Product Name | 16 Port 1G Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | YES |
| Product Name | 20KM Industrial Gigabit Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Slot |
| Copper | 1*10/100/1000M Auto-sensing Speed |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | 2.5G Smart Managed Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps |
| PoE Protocol | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W |
| Product Name | 8 Port PoE Switch 10/100 Mbps |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 6*10/100Mbps RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| Customization | Support |
| Product Name | 5 Port Gigabit Industrial SFP Fiber Switch |
|---|---|
| Chip | Realtek |
| Customization | Support |
| Fiber Speed | 1*100M/1G SFP |
| Copper Speed | 4*100/1000Mbps RJ45 |