| Product Name | 48VDC DIN Rail Mounting Industrial Ethernet POE Switch |
|---|---|
| PoE Ports | 8 Gigabit POE |
| Operating Temperature | -40 ~ 85℃ |
| Input Power | 48-52VDC |
| Waterproof | IP40 |
| Product Name | 24 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 12*100M/1G/2.5G Fiber |
| Copper | 12*100M/1000Mbps Without PoE |
| Power | AC Input(100-240V) And DC Input |
| Chip | Vitesse |
| Product Name | 7-Port Fast Ethernet Industrial Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M SFP Slot |
| Power Supply | Dual 12-52VDC Input |
| Ethernet | 6*Auto-sensing 10/100Mbps |
| Chip | Realtek |
| Product Name | Smart Managed POE Switch |
|---|---|
| Port | 10 |
| Speed | 100/1000Mbps |
| Voltage | DC48V~DC52V |
| POE Budget | 240W |
| Product Name | 16 Port L3 Managed TSN Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*1G/2.5G/10G SFP Slots |
| Ethernet | 12*100M/1G RJ45 Without PoE |
| Feature | TSN, IEEE 1588v2, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | 4 Port Gigabit Industrial PoE Switch |
|---|---|
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Voltage | DC48V Input |
| Product Name | 8 Port Managed IEEE 802.3bt Switch |
|---|---|
| POE Protocol | 802.3af, 802.3at, 802.3bt |
| POE Budget | 540W |
| Speed | 100/1000Mbps |
| Weight | 0.5kg |
| Product Name | 5 Port Network Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 10G Managed POE Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | 4 SFP Ports Support 10G |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| Product Name | Gigabit Industrial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| PoE Budget | 120W/240W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| POE Power Supply Input Voltage | 48V (max 52V) |