| Product Name | 8 Port Industrial Gigabit Managed Switch |
|---|---|
| Size | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Mounting | Din Rail/Wall/Desktop |
| Speed | 1G/2.5G |
| Product Name | Bidi Fiber Media Converter |
|---|---|
| Fiber Connector | SC Standard, ST/FC Optiona |
| Input Voltage | DC 5V1A With External Power Adapter |
| Size | 7cm(W) X 9.3cm(D) X 2.5cm(H) |
| Wavelength | 1310/1550nm |
| Product Name | 1.25Gbps Hardened Poe Media Converter |
|---|---|
| POE Budget | 30W |
| Size | 114*93*35mm |
| Voltage | DC48V~DC52V |
| POE Standard | PoE Af/at |
| Name | Optical Ethernet Switch |
|---|---|
| Protocol | CSMA/CD |
| Products Status | Stock |
| Weight | 1.5 Kg (Gross Weight) |
| Dimension | 294 X 180 X44mm |
| Product Name | 24-Port Unmanaged Network Ethernet Switch |
|---|---|
| Network Speed | 24*10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | YES |
| Product Name | 8 Port Gigabit E-mark Ethernet Switch |
|---|---|
| Speed | Full Gigabit |
| Feature | Unmanaged, Non-POE |
| Applciation | Traffic Control And Transportation |
| Voltage Input | DC12V~DC52V |
| Product Name | 6 Port Industrial Gigabyte Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Ethernet | 4*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Power | DC12V/DC24V/DC48V |
| Name | 2 Port Industrial PoE Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Fiber |
| Copper | 2*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Standard | 802.3af/802.3at |
| Input Voltage | DC48-52V |
| Product Name | 4 Port Fiber Optic Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 2*100M/1000M SFP Slots |
| Copper Speed | 2*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | 10G Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 240W, 8*30W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Dimension | 165*112*54mm |
| Application | Telecommunication, CCTV Security |