| Produtc Name | 10G SFP+ Optical Module |
|---|---|
| Rate | 10Gb/s |
| Port | LC Fiber, Dupelx |
| Wavelength | 1310nm, Single Mode |
| Distance | 10km |
| Product Name | 1.25Gbps Hardened Poe Media Converter |
|---|---|
| POE Budget | 30W |
| Size | 114*93*35mm |
| Voltage | DC48V~DC52V |
| POE Standard | POE Af/at |
| Product Name | Data Video Fiber Optic Converter |
|---|---|
| Video | 4ch, 2MP, BNC Port |
| Data | 1ch, RS485 |
| Data Rate | 115Kbps |
| Power | DC5V1A |
| Product Name | Ethernet Extender Outdoor |
|---|---|
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| PD Input | Port 5, 30W/60W/90W |
| Surge Protection | ±6KV |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | 90W Gigabit Industrial Poe Extender |
|---|---|
| Transmission Mode | Storage And Forward |
| Surge Protection | ±6KV |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| Prodcut Name | Multi-Gigabit Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 60W Budget |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |
| Product Name | OBP Optical Bypass Switch |
|---|---|
| Connector | LC, Dual Port |
| Weight | 350g |
| Mounting Type | Din Rail, Wall Or Desktop |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Prodcut Name | 8 Port Multi-Gigabit Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 100W Budget |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |
| Product Name | 2.5G Managed PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 4*100M/1G Copper With PoE |
| PoE Budget | 802.3af/at, 120W Budget |
| Power Input | DC48V |
| Product Name | Industrial PoE Injector |
|---|---|
| Speed | 2*Gigabit LAN Ports |
| Voltage Input | DC12V~DC48V |
| Power Output | 60W/90W |
| Customization | Support |