| Product Name | 8 Port Din Rail PoE Managed Switch |
|---|---|
| Speed | 1G/2.5G For Optical, Gigabit For Copper |
| PoE Budget | 480W |
| PoE Standard | PoE Af/at/bt, Max 90W Output |
| Mounting Type | Din Rail, Desktop Use |
| Product Name | 8 Port Din PoE Managed Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 480W/720W |
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt Standard |
| Management | Support, Layer 2 |
| Mounting Method | Din Rail Type |
| Prodcut Name | 16 Port Commercial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 300W Budget |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |