| Product Name | 8 Port Gigabit PoE Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| PoE Protocol | 802.3af/802.3at |
| PoE Budget | 96W/120W Optional |
| Dimension | 200*118*44mm |
| Product Name | 24 Port Gigabit PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber Rate | 4*100M/1000M/2500M |
| Ethernet Rate | 24*100/1000Mbps |
| PoE Budget | 500W |
| PoE Protocol | PoE Af/at |
| Product Name | Gigabit Based POE Injector |
|---|---|
| Power Output | 60W |
| Volatge Output | DC48V |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Certification | CE |
| Product Name | Gigabit Rack Managed POE Switch |
|---|---|
| Uplink | 2 Copper And 2 SFP Ports |
| Downlink | 16 Port 10/100/1000M POE |
| PoE Budget | 300W |
| Dimension | 440*204*44mm |
| Product Name | 24 Port Commercial POE Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, Rack Type |
| Optical | SFP Slot |
| Speed | Fully Gigabit Based |
| Power Input | AC100~240V |
| Product Name | 16 Port 10/100M Poe Fiber Switch |
|---|---|
| Uplink | 2 Gigabit Copper And 1 Gigabit SFP |
| PoE Protocol | 802.3 Af/at |
| PoE Budget | 300W |
| Power | AC Input, With Internal AC-DC Converter |
| Product Name | 8 Port Full 10G Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 1G/2.5G/10G |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | DC12V Input |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 24 Port 1G Unmanaged Ethernet Switch |
|---|---|
| Port | 24*10/100/1000M RJ45 And 2*1G SFP Uplinks |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | YES |
| Product Name | Gigabit POE Fiber Switch |
|---|---|
| Port | 2 SFP Slots, 4 Ethernet Ports |
| POE Budget | 60W |
| PoE Protocol | Ieee802.3af, Ieee802.3at |
| Voltage | AC100V~240V |
| Product Name | 24 Port Gigabit PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 4*1G/2.5G/10G |
| Copper Port | 24*1G LAN/PoE |
| PoE Standard | 802.3af/802.3at |
| Feature | L3 Managed, PoE |