| Prodcut Name | 8 Port CCTV PoE Fiber Network Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 120W Budget |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |
| Product Name | 24 Port Poe Managed Switch |
|---|---|
| Color | Black |
| Mounted Way | Rack Mounted |
| Fiber Ports | SFP Slots |
| Powe Adapter | Internal |
| Product Name | Manageable Poe Switch |
|---|---|
| Manageable | Yes |
| POE Distance | 100m |
| Auto MDI/MDIX | Yes |
| SFP Port | 1 X 1000M SFP Ports |
| Product Name | 2.5G Hardened Managed PoE Fiber Switch |
|---|---|
| PoE | 8*PoE Af/at |
| Function | PoE, Vlan Qos ERPS LACP STP/RSTP IGMP |
| Fiber Ports | 2*100M/1G/2.5G |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 8 Port Din Rail PoE Managed Switch |
|---|---|
| Speed | 1G/2.5G For Optical, Gigabit For Copper |
| PoE Budget | 480W |
| PoE Standard | PoE Af/at/bt, Max 90W Output |
| Mounting Type | Din Rail, Desktop Use |
| Product Name | 8 Port Din PoE Managed Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 480W/720W |
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt Standard |
| Management | Support, Layer 2 |
| Mounting Method | Din Rail Type |