| Product Name | Industrial Managed Network Switch |
|---|---|
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Fiber PoTransmission Raterts | 12 * SFP Fiber Ports |
| RJ45 Ports | 12* RJ45 Ports |
| System Bandwidth | 48Gbps |
| Product Name | 8 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Ports | 12 |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Weight | 750g |
| Condition | Original New |
| Product Name | Industrial Managed Switch |
|---|---|
| Manufacturer | OLYCOM |
| SFP Ports | 4 |
| Network Ports | 4 |
| Dimension | 158 X 114.8 X 60mm |
| Product Name | Industrial Managed Poe Switch |
|---|---|
| POE | Max 90W |
| Alarm | 2way-FROM C Dry Contact |
| Surge Protection | 4kV |
| Combo Port | 2pcs |
| Product Name | Managed Switch Supporting Poe |
|---|---|
| POE Port | 6 |
| Network Port | 6 |
| SFP Fiber Port | 4 |
| Transmission | Gigabit Ethernet |
| Features | L2 Managed, Non-PoE |
|---|---|
| Product Name | Industrial Managed 8 Port Gigabit Switch |
| Fiber Ports | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Ethernet Ports | 8*10/100/1000M RJ45 |
| Products Status | Stock |
| Product Name | 2.5G Smart Managed Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps |
| PoE Protocol | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W |
| Product Name | 10 Port Industrial PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP Uplinks |
| Copper | 6*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Wiring | Mode A, 12+/36- |
| PoE Standard | 802.3af/802.3at |
| Product Name | 5 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Ethernet | 4*10/100/1000Mbps Copper Without PoE |
| Chip | Vitesse |
| Voltage | DC12V~52V |
| Product Name | 7 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Size | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Voltage | DC12V~52V |